ÇAYCUMA YEŞİLTEPE MAH 1335m2 SATILIK HİSSELİ ARSA

Fotoğraflar yükleniyor

845.000
İlan No 284
İlan Tarihi 10 Temmuz 2022
İmar Durumu Ticari Konut
Metrekare 670
Metrekare Fiyatı 1.261
Ada No 188
Parsel No 9
Tapu Durumu Hisseli Tapu
Kat Karşılığı Hayır
Krediye uygun Bilinmiyor
Kimden Emlak Ofisinden
Takas Hayır

Çaycuma Emlak ile Çaycuma kadıoğlu mah, 670m2 satılık müstakil yakında imara açılacak arsa. Şehir hayatından sıkılanlar ve ailesiyle birlikte sakin yerde vakit geçirmek isteyenler için muazzam bir yerde sudan ucuz arsamız yeni sahibini bekliyor. Çaycuma Merkez'e 2.5 km uzaklıkta, Çaycuma Devlet Hastanesine 2 km uzaklıkta ister yatırımlık, ister bahçe niyetiyle kullanıma uygundur. Bu fiyata bulunmayacak ve kaçırmak istemeyeceğiniz eşsiz müstakil arsadır. Detaylı bilgi için ister arayın görüşelim isterseniz büromuza gelin herzaman bekleriz. Her türlü sorunuz için telefon numaramız  7/24  aktiftir.

  • Her Tarafından Yol Geçmektedir.
  • Not: Hisseli 670m2 Tapuludur.  
  • Burada Bana Ait 330m2 Hisse Bulunmaktadır.
  •  Bu Hisseyi Alacak Arkadaş Sonraki Aşamada Benimle Birlikte
  •  1.000m2 Olarak İlerelen Zamanda Birlikte Satarız. Değerinde.
  • Elektrik, su vb. benzeri şeyler bulunmaktadır.
  • Ulaşım Sorunu Yoktur.
  • İmara açılmayı bekleyen Arsa
  • Okul, Cami, Otobüs Durağına yakındır.
  • Muhit olarak çok sakin sessiz ve doğa içerisinde bulunmaktadır, sessiz sakin doğa ortamında ailesiyle bir arada yaşamak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir fırsat.


BU FİYATA KAÇMAYACAK SUDAN UCUZ. Pazarlık vardır. Teklifleriniz önemli alış satış konusunu yüz yüze büromuzda konuşmaya davet ediyoruz. Her türlü sorularınız için telefon numaramız 7/24 aktiftir. ÇAYCUMA EMLAK güvencesiyle sizlerde ev sahibi olun..

Not: Bu işlemler Çaycuma Emlak sözleşmesi altında  yapılmıştır. Çaycuma Emlak dışı tarafından aracılık ile paylaşılıp görsel, video, metal, içerikleri Çaycuma Emlak izni olmadan arsayı satmaya veya mal sahibi ile dolaylı yollardan ulaşan emlakcı ve emlakla ilgili kişiler vergi mükellefi olmayanlarda geçerlidir.tesbit edilen durmda arsa sahibi ve alıcı hakkında paylaşan kişilere hukiki işlemler başlatılacaktır. 

ÇAYCUMA EMLAK 

Sizde dairenizi, arsanızı, gayrimenkulünüzü Çaycuma Emlak güvencesiyle binlerce müşteriye ulaştırabilir oldukça hızlıca satabiliriz. Arsanız değerinde alınır ve satışı gerçekleştirilir isterseniz arsanız yüzde(%) oranında anlaşılarak daire karşılığında müteahhit ile arsa sahibi arasında anlaşma sağlıyoruz. Detaylar için ofisimize bekleriz.

Çay Mah./İnönü Sokak/No: 30C - ÇAYCUMA/ZONGULDAK

Eski Köylü Pazarı - 50.Yıl Cami Altı

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
532 kez görüntülendi.

Çaycuma Emlak

Kayıt tarihi:
25 Mart 2021, 16:32

Turhan Karabulut

Üyelik tarihi: 8 Şubat 2018

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep541 812 01 45
İş552 539 07 67
WhatsApp541 812 01 45
İlan sahibi: Turhan Karabulut (Çaycuma Emlak)
Ara WhatsApp